Teorik Eğitim Okulu

Davut Uçuş Okulu, son derece modern ve her türlü imkan ile donatılmış teorik eğitim merkezi ile siz değerli öğrencilerine eğitimi en kaliteli şekilde vermeyi amaçlamıştır. Eğitim için son derece müsait ve son teknoloji donanımlar ile bezenmiş dersliklerimizde sorunsuz şekilde eğitimlerinizi alacak, ders aralarını kafeteryada geçirme ayrıcalığına da sahip olacaksınız.

Konusunda uzman eğitim kadromuz ile birlikte teorik eğitimler alırken aynı zamanda yine tesisimiz içerisinde yer alan Redbird MCX simülatörümüz sayesinde daha profesyonel bir eğitim sürecinin içerisinde yer alma fırsatına erişeceksiniz.

Gelecegin en etkili silahı da, aracı da, hiç kuşkunuz olmasın, uçaklardır. Bir gün insanoğlu uçaksız da göklerde yürüyecek, gezegenlere gidecek, belki de aydan bize mesajlar yollayacaktır. Bu mucizenin gerçeklesmesi için 2000 yılını beklemeye gerek kalmayacaktır. Gelişen teknoloji bize daha şimdiden bunu müjdeliyor. Bize düşen görev ise, Batı'dan bu konuda fazla geri kalmamayı temindir. M. Kemal ATATÜRK